środa, 3 marca 2010

Nowości z Ukrainy

Za nami wybory prezydenckie na Ukrainie. W ich wyniku nowym prezydentem został Wiktor Janukowycz, pokonując Julię Tymoszenko niewielką liczbą głosów. Kilka słów na ten temat znajdziecie na blogu o Ukrainie.

Jest już marzec 2010, zatem wielu z nas zechce wyjechać na majówkę, na weekend Bożego Ciała albo na wakacje na Ukrainę. Celem polskich turystów będzie nie tylko Lwów, ale również Krym, Kijów czy Odessa.

Na stronach bloga o Ukrainie pokaże się w najbliższym czasie długo oczekiwany materiał o Krymie: wszystko to, co chcielibyście wiedzieć na początku - informacje geograficzne, dane statystyczne, ciekawostki przyrodnicze, informacje o tym, gdzie najlepiej wypocząć oraz jak dojechac z Polski. Już teraz zapraszam na stronę: Krym, krymskie ABC

Tym, którzy chcą poznać Karpaty w niewielkiej liczebnie grupie znajomych - polecam stronę Karpaty ukraińskie. Kontaktując się z biurem lwowskim (można pisać po polsku) zarezerwujecie dla siebie nie tylko przejazd (z Lwowa lub od granicy polsko-ukraińskiej), ale także noclegi i wykwalifikowanego przewodnika górskiego.

Odkryj uroki ukraińskich gór. Czekają na Ciebie! Odkryj ich dzikość i piękno, poznaj kulturę i tradycję mieszkańców tej części Ukrainy, przeżyj niesamowitą przygodę;)

Brak komentarzy: